Dragi učenci, spoštovani starši in zaposleni,

prvega samotestiranja se je udeležila velika večina otrok in z velikim veseljem vas obveščam, da smo ga na šoli izvedli brez težav.

Tudi učenci prve triade so samotestiranje hitro in zelo spretno izvedli skupaj s svojimi učiteljicami in bili ponosni na svojo samostojnost. Na začetku so nekaterim pomagali tudi starši, verjamemo pa, da bo v prihodnje vse samo lažje.

Starejši učenci so dokazali, da postopek že dobro poznajo in so samotestiranje opravili v zelo kratkem času in nato nadaljevali s poukom.

Pohvala gre tudi učiteljem, ki so testiranje spremljali pozitivno in sproščeno ter so tako odgnali še zadnje strahove pri učencih.

In nenazadnje, hvala tudi staršem, ki nam zaupate, da bomo vedno delovali v dobro otrok.

Skupaj bomo zmogli.

Ostanite zdravi!