Na poti na Debeli rtič se je na naši šoli, 9. 6. 2023 ustavil Miha Deželak s svojo ekipo, ki že 10. dan s kvadrociklom potuje po Sloveniji in zbira denar za otroke, ki si si počitnic na morju ne morejo privoščiti.

Za Miho in njegovo ekipo smo na šolskem igrišču pripravili poseben sprejem s plakatom »Miha Deželak, ti si naš junak« ter kavč, na katerega smo ga povabili, da si vsaj malo odpočije pred zadnjimi vzponi pred ciljem.

Naši učenci so mu pripravili tudi krajši nastop s kitarami in prirejeno verzijo pesmi Izven okvirja.

Predali smo mu kuverto s prispevki, ki smo jih zbrali učenci, učitelji ter drugi delavci šole.

Veseli, da se je tudi letos ustavil pri nas, smo zaplesali še skupinski ples in se z njim fotografirali.

V upanju, da bo Deželak JUNAK zbral dovolj denarja, da bo na morje lahko odšlo čim več otrok smo se poslovili ter ga ob glasbi in glasnem vzklikanju pospremili na pot naprej.

Hvala učencem, staršem, učiteljem in drugim delavcem šole, ki ste darovali svoj prispevek.

Še danes do konca dneva pa lahko pomagate tudi tako, da pošljete sms POMAGAM1 ali POMAGAM5 na 1919.

Hvala.

Več utrinkov si poglejte v FOTOGALERIJI.